Wszystko co jest potrzebne do szkoły – lista

Data: 2018-07-20 Kategoria: Artykuły szkolne Komentarze: 0
Wszystko co jest potrzebne do szkoły – lista

Niezależnie od tego, czy dziecko przystępuje do pierwszej klasy szkoły podstawowej, czy wraca po wakacyjnej przerwie do szkoły średniej, wielu rodziców zastanawia się jak odpowiednio wyposażyć swoją pociechę. Właściwe skompletowanie szkolnej wyprawki pozwoli uczniowi wkroczyć w nowy rok szkolny bez stresu. Oczywiście jej kompletowanie uzależnione jest od poszczególnych etapów edukacyjnych ucznia. Innych przyborów potrzebuje pierwszoklasista, a innych – maturzysta. Co zatem powinna zawierać podstawowa szkolna wyprawka?

Plecaki i tornistry – na cały rok, a może i na dłużej

Wygodę oraz bezpieczeństwo każdemu uczniowi zapewnią odpowiednie plecaki lub tornistry. W zależności od potrzeb, przed zakupem, powinniśmy zwrócić uwagę na pojemność oraz jakość produktów.

Dobry plecak lub tornister powinien służyć dłużej niż przez jeden rok szkolny. Szeroki wybór na rynku umożliwia wybranie modnego modelu zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Bezpieczeństwo szczególnie w drodze do i ze szkoły mogą zapewnić odblaskowe elementy, zastosowane przykładowo w plecaku marki Are o wzorze PL-1704. Dedykowany szczególnie uczennicom szkoły podstawowej jest nie tylko pojemy, ale i solidnie zamykany. Dodatkowo, model posiada liczne przegrody i kieszenie mieszczące cały szkolny ekwipunek, śniadanie oraz obuwie na zajęcia wychowania fizycznego. Stworzony z materiału o podwyższonej odporności nie będzie wchłaniać wody.

PLECAK ARE PL-1704 352005

Każdy chłopiec klasy 1-3 z pewnością ucieszy się z ciekawego i nowoczesnego tornistra, takiego jak plecak Herlitz. Jego ergonomiczny kształt, przepuszczające powietrze plecy oraz miękko wyściełane szelki zagwarantują komfort noszenia plecaka. Klamra zapinająca tornister posiada element odblaskowy, zapewniający bezpieczeństwo po zmroku. Ponadto, jest stabilny i bardzo lekki.

TORNISTER MIDI HELIKOPTER 11281839

Piórniki szkolne – czyli wszystko pod ręką

Piórniki szkolne to absolutne must have każdego ucznia. Pozwalają posegregować oraz zabrać do szkoły wszystkie niezbędne przybory szkolne. Licealistów z pewnością zadowolą pełne nowoczesnych motywów piórniki-saszetki, takie jak kosmetyczka Easy i saszetka Easy. Oba modele wyróżniają się pojemnością i ergonomicznością. Piórniki są dwukomorowe, a w ich wieczku umieszczone zostały siateczkowe kieszonki zapinane na zamek. Umożliwiają one umieszczenie najbardziej potrzebnych przyborów we wnętrzu piórnika.

PIÓRNIK EASY KOSMETYCZKA 920701

PIÓRNIK EASY TYPU SASZETKA/DWUKOMOROWY 920663

W ofercie producentów znajdują się także piórniki szkolne wyposażone w komplet niezbędnych akcesoriów. Takie rozwiązanie zadowoli każdego rodzica, którego dziecko uczy się w szkole podstawowej – przykładem jest piórnik firmy Herlitz – Butterfly. Jest to piórnik szkolny jednokomorowy, który posiada dwie klapki. W jego skład wchodzą produkty firmy Herlitz: 14 różnokolorowych mazaków, 8 kolorowych kredek, 2 ołówki, długopis, gumka, temperówka, linijka, ekierka, karta adresowa oraz plan lekcji.

PIÓRNIK HERLITZ SMART 31 CZ. BUTTERFLY 50008353

Zeszyty tematyczne – idealne do szkoły

Zeszyty szkolne pozwalają uporządkować wszelkie notatki na lekcjach. Zeszyty Interdruk oferują pełen zakres tematyczny. Oznacza to, że na każdy przedmiot uczeń może mieć odpowiedni zeszyt, dzięki czemu nie pomyli się pakując lekcje na kolejny dzień. Olbrzymia różnorodność wzorów spodoba się każdemu dziecku. Tworzone w oparciu o najnowsze trendy w designie i modzie pozwolą poczuć się wyjątkowo! Dodatkowo, okładki zeszytów Interdruk, np. przeznaczonych do języka angielskiego, osłonięte są  lśniącym lakierem, który chroni całość przez zniszczeniem.

ZESZYT TEMATYCZNY INTERDRUK A5 60 KRATKA MIĘKKA OPRAWA JĘZYK ANGIELSKI

Długopisy – gwarancja sukcesu

Długopisy używane są przez uczniów każdego dnia. Warto, aby w piórniku znalazły się czarne oraz kolorowe wersje. Czarny długopis Pilot Rexgrip z wymiennym wkładem pomoże w codziennym odrabianiu lekcji. Posiada ergonomiczny gumowy uchwyt oraz tusz olejowy. Końcówka pisząca długopisu wykonana została z bardzo odpornego węglika wolframu co sprawia, że jest on niezwykle wytrzymały.

DŁUGOPIS PILOT REXGRIP CZARNY

Warto zwrócić uwagę także na długopisy Parker, przykładowo model IM niebieski CT. To istne połączenie funkcjonalności i elegancji! Gustowny i wytrzymały, pomoże z pewnością niejednemu maturzyście w owocnej nauce do egzaminów.

DŁUGOPIS PARKER IM NIEBIESKI CT

Kolorowe długopisy, np. Uni SXN-101, sprawdzą się przy wykonywaniu laurek, sprawdzaniu tekstów lub wynotowywaniu najważniejszych informacji z obszernych notatek. Długopisy Uni SXN posiadają gumowe uchwyty gwarantujące komfort pisania. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości tuszu nie rozmazują tekstu, lekko piszą i nie przerywają.

DŁUGOPIS UNI SXN-101 CZERWONY

Inne ważne artykuły szkolne

W szkole podstawowej uczniowie wykonują mnóstwo plastycznych prac, dlatego przydadzą się im również takie przybory jak pisaki, kredki, markery, farby, plasteliny, bloki rysunkowe oraz techniczne. Na matematyce nie powinno zabraknąć również linijek, ekierek, ołówków oraz gumek do mazania. Nie zapomnijmy o tego rodzaju produktach i postarajmy się wybrać akcesoria, które będą wytrzymałe i estetyczne.

FARBY AKWARELOWE 12 KOLORÓW

KREDKI BAMBINO 18 KOLORÓW GRUBE+TEMPERÓWKA

Share This Post :

Powiązane produkty

Komentarze

* Imię:
* E-mail:(nie publikujemy)
* Komentarz:
przepisz kod