Identyfikatory i holdery

Identyfikatory to niezbędny element wyposażenia pracowników wielu przedsiębiorstw. Jest to produkt, w który powinni zainwestować wszyscy przedsiębiorcy dbający o swój biznes i sprawną organizację pracy danej firmy. Na rynku istnieje szeroki wybór identyfikatorów, które różnią się w zależności od preferencji i potrzeb klienta. Jaki zatem warto wybrać i czym należy kierować się podczas zakupu odpowiedniego produktu?

Identyfikator z klipem

Identyfikatory dobiera się zwykle tak, by odpowiednio skomponować je z odzieżą pracownika. Jeżeli w firmie panuje formalny strój biznesowy, idealnym rozwiązaniem będzie identyfikator z klipem. Przy oficjalnym i klasycznym dresscodzie taki rodzaj produktu z pewnością doskonale spełni swoją rolę. Identyfikatory z klipem są najbardziej eleganckie spośród wszystkich dostępnych na rynku i idealnie komponują się ze stylową koszulą, czy marynarką. Zapraszamy do zakupu identyfikatora z klipem, korzystając z linku: https://www.pasazbiurowy.pl/Identyfikatory-i-holdery-1216-k?q=Rodzaj+mocowania-klip

 

Holder z klipsem 

Ogromną popularnością wśród klientów cieszy się również holder z klipsem. Jest...

Liczba produktów:
produkty
netto
brutton
actions
Promocja
Holder Argo z taśmą czarną...
Cena 1,45 zł
Cena podstawowa 1,60 zł
1,18 zł netto
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:  1,45 zł
Promocja
Holder Argo typ K - karta...
Cena 1,25 zł
Cena podstawowa 1,35 zł
1,02 zł netto
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:  1,13 zł

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.