Identyfikatory i holdery

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 402,00 zł

Wymiary

Wymiary

Rodzaj mocowania

Rodzaj mocowania

Układ identyfikatora

Układ identyfikatora

Identyfikatory i holdery

Identyfikatory to niezbędny element wyposażenia pracowników wielu przedsiębiorstw. Jest to produkt, w który powinni zainwestować wszyscy przedsiębiorcy dbający o swój biznes i sprawną organizację pracy danej firmy. Na rynku istnieje szeroki wybór identyfikatorów, które różnią się w zależności od preferencji i potrzeb klienta. Jaki zatem warto wybrać i czym należy kierować się podczas zakupu odpowiedniego produktu?

Identyfikator z klipem

Identyfikatory dobiera się zwykle tak, by odpowiednio skomponować je z odzieżą pracownika. Jeżeli w firmie panuje formalny strój biznesowy, idealnym rozwiązaniem będzie identyfikator z klipem. Przy oficjalnym i klasycznym dresscodzie taki rodzaj produktu z pewnością doskonale spełni swoją rolę. Identyfikatory z klipem są najbardziej eleganckie spośród wszystkich dostępnych na rynku i idealnie komponują się ze stylową koszulą, czy marynarką. Zapraszamy do zakupu identyfikatora z klipem, korzystając z linku:...

Liczba produktów:
produkty
netto
brutton
actions

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.