Bindownice i termobindownice

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 117,00 zł - 5 604,00 zł

Oprawa

Oprawa

Maksymalna ilość oprawianych kartek

Maksymalna ilość oprawianych kartek

Maksymalna ilość dziurkowanych kartek

Maksymalna ilość dziurkowanych kartek

Bindownice i termobindownice

Aby uniknąć chaosu związanego z nieuporządkowanymi dokumentami, warto zainwestować w odpowiedni sprzęt, który ułatwi zapanowanie nad stertami kartek, piętrzącymi się w przestrzeni pracy. Nasz sklep oferuje szeroki wybór bindownic, które zapewnią oprawę stosowną do indywidualnych preferencji każdego klienta. 

Bindownice – oprawa grzebieniowa i termiczna

Jedną z najbardziej uniwersalnych opraw stanowią plastikowe grzebienie, które można dobierać stosownie do formatu łączonych kartek oraz ich liczby. Niewątpliwą zaletą bindownic tego rodzaju jest możliwość łatwego wypinania dokumentów, co umożliwia ich błyskawiczną aktualizację – wystarczy rozszerzyć grzbiet. Sprzęt ten jest z reguły przeznaczony do bindowania w niewielkich nakładach – z powodzeniem sprawdzi się więc w warunkach użytku domowego, czy w małych i średnich biurach. Nasza firma oferuje produkty, które wyposażone są w dźwignię do manualnej obsługi urządzenia, jak i bindownice z elektronicznym systemem dziurkowania dla większego komfortu użytkowania.  Na uwagę zasługuje tutaj bindownica grzbietowa takich rozpoznawalnych marek jak GBC i Fellowes. Niezwykle prostą i szybką metodę bindowania zapewnia termobindownica. Plik kartek łączony jest za pomocą rozgrzanego kleju, dzięki czemu oprawa przypomina książkę. Wśród polecanych modeli proponujemy bindownicę marki Argo, która wyróżnia się intuicyjną obsługą i bardzo szybkim czasem nagrzewania. 

Bindownica drutowa i kanałowa

Nieco trwalszym sposobem bindowania dokumentów jest wykorzystanie grzbietu drutowego. Okładki połączone są tutaj za pomocą metalowych spirali, co gwarantuje ich solidne zwarcie. Nasza...

Liczba produktów:
produkty
netto
brutton
actions