Bindownice i termobindownice

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 103,00 zł - 4 511,00 zł

Oprawa

Oprawa

Maksymalna ilość oprawianych kartek

Maksymalna ilość oprawianych kartek

Maksymalna ilość dziurkowanych kartek

Maksymalna ilość dziurkowanych kartek

Bindownice i termobindownice

Aby uniknąć chaosu związanego z nieuporządkowanymi dokumentami, warto zainwestować w odpowiedni sprzęt, który ułatwi zapanowanie nad stertami kartek, piętrzącymi się w przestrzeni pracy. Nasz sklep oferuje szeroki wybór bindownic, które zapewnią oprawę stosowną do indywidualnych preferencji każdego klienta. 

Bindownice – oprawa grzebieniowa i termiczna

Jedną z najbardziej uniwersalnych opraw stanowią plastikowe grzebienie, które można dobierać stosownie do formatu łączonych kartek oraz ich liczby. Niewątpliwą zaletą bindownic tego rodzaju jest możliwość łatwego wypinania dokumentów, co umożliwia ich błyskawiczną aktualizację – wystarczy rozszerzyć grzbiet. Sprzęt ten jest z reguły przeznaczony do bindowania w niewielkich nakładach – z powodzeniem sprawdzi się więc w warunkach użytku domowego, czy w małych i średnich biurach. Nasza firma oferuje produkty, które wyposażone są w dźwignię do manualnej obsługi urządzenia, jak i bindownice z elektronicznym systemem dziurkowania dla większego komfortu użytkowania.  Na...

Liczba produktów:
produkty
netto
brutton
actions

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.