Kalendarze

Kalendarze stają się popularne nie tylko przy okazji rozpoczęcia roku szkolnego, czy zmiany z grudnia na styczeń. Cieszą się one zainteresowaniem odbiorców przez cały rok. Wynika to także z faktu, że są ich różne wzory, wielkości i typy.

Kalendarze domowe i biurowe

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywają kalendarze. W każdym domu i biurze znajduje się co najmniej jeden, a bywa, że i więcej. Warto wspomnieć o:

- kalendarzu biurkowym pionowym i poziomym, mającym tygodniowy rozkład. Dzięki niemu widzimy na bieżąco, kiedy wypada święto, czy kto obchodzi imieniny. Jest idealny, by zanotować w nim hasła zadań do wykonania na dany dzień.

- kalendarzu trójdzielnym z okienkiem. Możemy wybrać dowolny motyw przewodni karty, która jest na samej górze. Dzięki takiemu ułożeniu widzimy, co działo się w miesiącu poprzedzającym...

Liczba produktów:
produkty
netto
brutton
actions

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.