Podkładki przed klawiaturę

Biuro to miejsce, w którym Ty i pracownicy spędzacie znaczną część swojego dnia, dlatego ważne jest, aby zapewnić sobie komfort i wydajność podczas pracy. Podkładki przed klawiaturę poprawiają komfort pisania na komputerze.

Czy zdarzyło Ci się odczuwać niewygodę lub ból podczas pisania na klawiaturze przez dłuższy czas? To jeden z problemów, którym można zaradzić dzięki podkładkom przed klawiaturę. Ergonomicznie podkładki pomagają utrzymać naturalną pozycję nadgarstków podczas pisania, co może znacznie zminimalizować ryzyko wystąpienia dolegliwości związanych z przeciążeniem stawów i mięśni.

Tworzą one warstwę amortyzującą między biurkiem a klawiaturą, co może chronić przed uciskiem i zmniejszać ryzyko kontuzji. Dzięki temu, nawet przy długotrwałym pisaniu, Twoje nadgarstki i dłonie pozostaną w bardziej naturalnej pozycji, co może zapo...

Liczba produktów:
produkty
netto
brutton
actions
INDEKS:
Cena 165,23 zł
134,33 zł netto

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.