Rozszywacze - na ratunek źle zszytym dokumentom
Źle zszyte dokumenty, zabawa dzieci, która prędko zamieniła się w domowe pandemonium, stare zdjęcia z klasera, uszkodzone metalem. Któż z nas nie cierpiał z powodu zszywek i musiał się z nimi szarpać za pomocą noża lub wyrywając je paznokciami.
Propozycje prezentów dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego
Już wkrótce koniec roku szkolnego, a więc czas pożegnań uczniów oraz grona pedagogicznego. Wszyscy będą życzyć sobie powodzenia oraz wymień uprzejmości. Jeśli wśród nauczycieli jest Twój mentor, którego chcesz nagrodzić za całoroczny trud nauczania, mamy dla Ciebie listę prezentów.
Podkłady do pisania - sprawdzą się w terenie!
W branży papierniczej i biurowej dostępnych jest tysiące gadżetów ułatwiających pisanie oraz wynoszących pracę na jeszcze wyższy poziom komfortu. Wśród nich szczególnie lubianym w biurach produktem jest podkład do pisania.
Ofertówki - czy czymś się różnią?
Eleganckie folie do oprawiania lub prezentacji dokumentów zwane ofertówkami to znakomity sposób bezpośredni kontakt z klientem.
Etui na identyfikatory - pamiętaj o zabezpieczeniu przed uszkodzeniami
W wielu dużych i nowoczesnych firmach oraz korporacjach stosuje się procedury dostępu w oparciu o identyfikatory służbowe.
Albumy ofertowe - przedstaw się z najlepszej strony
Jeśli prowadzisz firmę, doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne jest prezentowanie oferty przed klientami.
Showing 1 do 6 of 257 (1 Pages)

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.