Szafki i szuflady w organizacji biura
W dzisiejszych czasach organizacja dokumentów i biura stała się nieodłącznym elementem efektywnej pracy. Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, czy też prowadzisz swoją własną działalność, dobrze zorganizowane miejsce pracy pozwala na osiągnięcie większej produktywności oraz pozwala zaoszczędzić czas i energię, które mogą być poświęcone na bardziej istotne zadania.
Identyfikatory i holdery w czasach pracy zdalnej
Praca zdalna stała się rewolucją w czasie pandemii. Wszystkie biura przeniosły się na pracę zdalną, czyli pracownicy wykonywali obowiązki zawodowe w domach. Kiedyś nie planowano takiej pracy, wszyscy wykonywali swoje obowiązki w biurach, pracując np. od 8.00 do 16.00.
Zadbaj o swoje zdrowie i wydajność - ergonomia pracy zdalnej i biurowej
Dowiedz się, jakie korzyści niosą nowoczesne akcesoria ergonomiczne dla Twojego zdrowia i wydajności pracy oraz jak wybrać odpowiednie akcesoria do swojego stanowiska pracy.
Promocja Leitz COSY & ERGO COSY
Promocja Leitz Cosy - Twoje przytulne biuro! Przeplatanie się życia prywatnego i zawodowego sprawia, że musimy być przygotowani do pracy niemal w każdym momencie i miejscu. Produkty z serii Leitz Cosy łączą stylowy design z inteligentnymi rozwiązaniami organizacyjnymi. Ta innowacyjna i wszechstronna gama produktów pomoże Ci zarówno w utrzymaniu porządku w domu, jak i w organizacji domowego biura. Dodatkowo sprawiając, że praca będzie jeszcze bar
Power tape, czyli taśmy do zadań specjalnych
Akcesoria piśmienne są niezbędne uczniom, studentom czy wreszcie pracownikom biurowym, a nawet magazynowym. Dzielą się one na wiele rodzajów, a zagadnienie pogłębia dodatkowo różnorodność materiałów. Poniższy artykuł przedstawi najważniejsze rodzaje power tape wraz z nich zastosowaniami. Zapraszamy do lektury!
Zabawy dla dzieci na zimę
Pogoda zimą nieraz psuje plany spędzania czasu na powietrzu. Za oknem śnieg, a Ty nie wiesz, jaką zabawę zapewnić swoim dzieciom? Przychodzimy z propozycjami, które nie tylko pomogą Ci zorganizować czas dla Twoich pociech, ale także pobudzić ich kreatywność czy wspomóc koordynację ruchową i ogólny rozwój motoryczny!
Widoczne 1 do 6 z 320

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.