Upominki dla współpracowników - na co się zdecydować?
Niezależnie od tego, czy zżyliśmy się z naszą załogą, czy pozostawaliśmy na uboczu, istnieją okazje, podczas których wręczenie im upominku jest po prostu w dobrym tonie. Wiele osób ma problem z kupowaniem tego typu prezentów, gdyż nie wie, na co się zdecydować i gdzie leży cienka granica tego, co wypada kupić kolegom i koleżankom z pracy. W niniejszym artykule podpowiadamy, na co się zdecydować przy obdarowywaniu współpracowników.
Spraw prezent sobie i kup wygodny fotel!
Masz już dość bólu kręgosłupa podczas siedzenia przy biurku? Nie możesz wysiedzieć w pracy i podczas realizowania swoich pasji na fotelu? Już czas, abyś sprawił sobie porządne krzesło biurowe! Weź sprawy w swoje ręce i sprezentuj sobie mebel, na którym aż chce się siedzieć. Najlepsze fotele gabinetowe i biurowe znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego Pasaż Biurowy. Sprawdź sam nasz asortyment i wybierz krzesło lub fotel, który pasuje do
Kreatywne pomysły na kartki świąteczne
Mimo cyfryzacji całego świata niektóre rzeczy pozostały niezmienne. W tym przepiękna tradycją, jaką jest tworzenie, wysyłanie oraz wręczanie kartek świątecznych rodzinie oraz najbliższym. Najlepsze są oczywiście te zrobiona własnoręcznie z odpowiednią dozą kreatywności. W tym artykule podpowiadamy, jak to zrobić z podstawowymi przyborami szkolnymi.
Czego jeszcze brakuje w Twoim biurze? Sprawdź!
Bardzo wiele biur, czy to domowych, czy firmowych, jest po prostu niekompletnych. Tu brakuje szafki na dokumenty, gdzie indziej porządnej drukarki, a jeszcze gdzieś środków do sprzątania. Zapoznaj się z niezbędnikiem każdego biura i sprawdź, czego brakuje w Twoim! Zakupy uzupełniające możesz zrobić w sklepie internetowym Pasaż Biurowy – najlepszym miejscu w sieci dla pracowników i właścicieli biur.
Co na prezent dla artysty?
Artysta w rodzinie lub wśród bliskich to prawdziwy skarb, który należy pielęgnować. Należy to robić zwłaszcza w przypadku specjalnych okazji, takich jak na przykład urodziny czy święta. W zależności od tego, czym zajmuje się nasz artysta, taki powinien dostać upominek z uwzględnieniem życzeń płynących prosto z serca. Oto kilka naszych propozycji na najlepsze prezenty dla artystycznych dusz.
5 propozycji na prezent pod choinkę dla dziecka
Zbliża się okres świąt, czyli ulubiony czas w życiu każdego dziecka. To właśnie w Boże Narodzenie najmłodsi mogą liczyć na prezenty kupowane przez rodziców i dziadków. W tym roku niejedne zakupy świąteczne ulegną zmianie ze względu na sytuację finansową wielu rodzin, lecz z pewnością nikt nie zapomni o upominkach pod choinkę dla dzieci. Oto pięć propozycji, które przygotowaliśmy w oparciu o ofertę asortymentową naszego sklepu internetowego Pasaż
Widoczne 1 do 6 z 296

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.