Opis produktu

Leitz IQ AutoFeed Office 600 to pełna automatyczna niszczarka papieru, wyposażona w unikalną funkcję samooczyszczania, opracowana przez firmę Leitz.

Ta inteligentna niszczarka sprawia, że zniszczenie dokumentów staje się proste i wygodne. Wystarczy włożyć stos kartek, nawet z zszywkami i spinaczami, zamknąć pokrywę i wrócić do innych zadań. Niszczarka, pracując cicho i samodzielnie, zrobi resztę. Jest niezwykle wydajna i skuteczna. Zapobiega zacięciom, działa w ciszy i może pracować przez aż 240 minut bez przerwy.

 • Niszczenie dokumentów jest automatyczne i efektywne. Niszczarka jednorazowo rozcina do 600 kartek formatu A4 na mikrościnki o wysokim poziomie bezpieczeństwa P-5 (2x15 mm), a następnie umieszcza pocięte arkusze w pojemnym, 110-litrowym pojemniku.
 • Obsługa urządzenia jest łatwa dzięki dotykowemu panelowi sterowania, który zapewnia intuicyjne działanie.
 • Niszczarka Leitz IQ AutoFeed Office 600 posiada automatyczny podajnik, który może pomieścić jednorazowo 600 kartek A4 o gramaturze 80 gsm. Dodatkowo, w podajniku ręcznym można umieścić do 10 kartek.
 • Funkcja samooczyszczania jest wyjątkowa - noże odwracają się po każdym użyciu, co zapobiega wypadaniu resztek papieru podczas opróżniania pojemnika.
 • Dzięki czujnikowi podczerwieni użytkownik jest informowany o konieczności opróżnienia pojemnika na ścinki, zarówno przy pełnym, jak i przy 80-procentowym jego wypełnieniu. To znak, że niszczarka dba o porządek.
 • Cicha praca urządzenia gwarantuje spokój w miejscu pracy, pod warunkiem regularnego stosowania arkuszy Leitz do smarowania ostrzy.
 • Technologia zapobiegająca zacięciom sprawia, że praca niszczarki jest bezproblemowa. Urządzenie automatycznie zatrzymuje i cofa papier, jeśli w podajniku znajduje się zbyt wiele arkuszy.
 • Niszczarka Leitz IQ AutoFeed Office 600 może pracować przez 240 minut bez przerwy, niszcząc wszystkie dokumenty w komorze podajnika w jednym cyklu.
 • Obudowa niszczarki nie posiada okienka, co zapewnia, że cząsteczki papieru pozostają ukryte do momentu opróżnienia pojemnika.
 • Duży, 110-litrowy pojemnik na ścinki pomieści wszystkie pocięte dokumenty załadowane do komory podajnika.
 • Niszczarka jest łatwa w obsłudze dzięki dotykowemu panelowi sterowania. Dodatkowo, zabezpieczenie blokadą z kodem PIN zapewnia maksymalne bezpieczeństwo.
 • Niszczarka Leitz IQ AutoFeed Office 600 nie tylko niszczy dokumenty, ale także karty kredytowe, zszywki i spinacze.
 • Przesuwanie niszczarki jest wygodne dzięki czterem wysokiej jakości kółkom.
 • Wymiary niszczarki wynoszą: 511 mm (szerokość) x 960 mm (wysokość) x 570 mm (głębokość).
 • Gwarancja obejmuje okres 2 lat, a po zarejestrowaniu urządzenia istnieje możliwość przedłużenia jej o dodatkowy rok, także na ostrza.

Specyfikacja

Marka
Leitz
Indeks
88679
Rodzaj niszczarki
automatyczna
Rodzaj cięcia
mikrościnki
Rozmiar cięcia
2x15 mm
Poziom bezpieczeństwa
P5
Ilość niszczonych kartek
600
Pojemność kosza
110 l
Szerokość szczeliny wejściowej
223 mm
Gwarancja na urządzenie
2 lata
Gwarancja na noże tnące
2 lata
Niszczone materiały
papier, zszywki, spinacze, karty kredytowe
Waga urządzenia
45,5 kg
Wymiary urządzenia
675x1130x750 mm

Opinie

Napisz opinię o: Niszczarka Leitz IQ AutoFeed Office 600, mikrościnki 2x15 mm, P5, 80180000

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Niszczarka Leitz IQ AutoFeed Office 600, mikrościnki 2x15 mm, P5, 80180000

Kod produktu:
88679
Dostępność:
Wysyłka w 24h
12 608,34 zł
10 250,68 zł netto

Zapytaj o produkt

lub Anuluj

Dostawa DPD : 15,99 zł

Paczkomaty InPost : 13,00 zł

Dostawa za pobraniem DPD : 19,00 zł

Powiązane produkty

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.