Niszczarka Fellowes do biura

30 maja 2018

Niszczarka jest jednym z bardziej przydatnych urządzeń w biurze, zwłaszcza teraz kiedy zaostrzono przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Pozwala na precyzyjne i nieodwracalne zniszczenie dokumentów. Jeśli w Twoim biurze i przez Twoje ręce przewijają się bardzo ważne i poufne akta musisz mieć pewność, że po ich zniszczeniu nikt nie będzie wstanie ich odczytać. Dlatego warto zainwestować w urządzenie od zaufanego producenta, który oferuje niszczarki z funkcją cięcia dokumentów w podłużne paski oraz w poprzek. Taki sprzęt na rynek dostarcza Fellowes – jeden z najpopularniejszych producentów niszczarek do dokumentów na świecie.

Fellowes – producent niszczarek z tradycją

Marka Fellowes swoją działalność rozpoczęła w 1917 roku. Lata praktyki i ciężkiej pracy zaowocowały sukcesem. Obecnie Fellowes określany jest mianem lidera wśród producentów zajmujących się wytwarzaniem urządzeń na potrzeby biur. Wśród wielu urządzeń jakie oferuje Fellowes do najbardziej popularnych należą niszczarki. Charakteryzują się one bardzo dobrą jakością wykonania, niezawodnością oraz precyzją. Każdy znajdzie na potrzeby swojego biura lub domu odpowiedni model, a jest w czym wybierać, bowiem poszczególne niszczarki od tego producenta różnią się od siebie. Jedne potrafią zniszczyć kilkanaście kartek jednocześnie, nawet jeśli te połączone są zszywkami lub spinaczami. Inne zaś nie tylko niszczą dokumenty papierowe, ale i płyty CD oraz karty bankomatowe. Szeroki wybór niszczarek Fellowes znajdziesz tutaj.

Niszczarka Fellowes na użytek domowy i do małych biur

W portfolio urządzeń Fellowes znajdują się niszczarki, które ze względu na swoje parametry można wykorzystywać w domu lub w małym 2-3 osobowym biurze. Niszczarki osobiste (tak zwykło się je nazywać) to eleganckie urządzenia o niewielkich gabarytach. Z powodzeniem można je umieścić pod biurkiem lub w domu w małej szafce. Większość z nich jak np. niszczarka Fellowes 60cs posiada wbudowany czujnik „SafeSense”. Dzięki niemu urządzenie jest w pełni bezpieczne, gdyż czujnik ten zatrzymuje prace noży niszczarki w momencie dotknięcia strefy ochronnej szczeliny. Ponadto niszczarki tego typu niszczą zszywki, spinacze oraz karty kredytowe.

Niszczarka osobista Fellowes 60CS - Pasaż Biurowy

Niszczarka Fellowes 60CS

Niszczarka Fellowes do niewielkiego biura

Marka Fellowes tworzy niszczarki przede wszystkim na użytek biurowy. Do kategorii tego rodzaju sprzętu zaliczamy niszczarki przybiurkowe. Są one nieco większe od niszczarek osobistych i posiadają bardziej pojemny kosz. Sprawdzą się w niedużych biurach, w których dokumenty niszczone są co jakiś czas. Zazwyczaj tego typu niszczarki umożliwiają jednorazowe cięcie dokumentów o pojemności do kilku kartek. Przykładem niszczarki przybiurkowej jest model Fellowes 6c. Jest to urządzenie przeznaczone do pracy o niskim natężeniu w małym biurze. Jednorazowo niszczy do 6 kartek, a także małe zszywki, małe spinacze oraz karty kredytowe. Urządzenie jest w pełni bezpieczne dzięki zastosowaniu blokady Safety Lock, która zabezpiecza przypadkowe włączenie się przez dzieci lub zwierzęta.

Niszczarka Fellowes 6C - Pasaż biurowy

Niszczarka Fellowes 6C

Profesjonalne niszczarki od Fellowes

Do kategorii niszczarek profesjonalnych zaliczamy takie modele, które są przystosowane do pracy w większych biurach np. 5-7 osobowych. W tym przypadku za przykład może posłużyć niszczarka Fellowes AutoMax 200M. To wysokowydajne urządzenie biurowe, które świetnie sprawdzi się w średnim biurze. Urządzenie jest w pełni automatyczne. Oznacza to, że pracownik nie musi ręcznie podawać niszczarce papieru. Atutem urządzenia jest jego wydajność. Jednorazowo niszczy do 200 kartek A4. Niszczarka Fellowes AutoMax 200M posiada liczne funkcje m.in. system Accufeed, intuicyjny system obsługi oraz technologię SilentShred™, która powoduje, że urządzenie pracuje bardzo cicho.

Niszczarka Fellows Automax 200M - Pasaż Biurowy

Niszczarka Fellows Automax 200M

Niszczarki biurowe od Fellowes

Najbardziej wydajnymi spośród niszczarek są wersje typowo biurowe. Takie urządzenia przystosowane są do bardzo długiej i bezawaryjnej pracy. Charakteryzują się dużym stopniem energooszczędności oraz licznymi funkcjami i technologiami. Do najbardziej podstawowych można zaliczyć system „SilentShred”, Jam Proof oraz Auto Oil. Ostatnia spośród wymienionych funkcji pozwala na automatyczne oliwienie noży. Wysokowydajne niszczarki biurowe Fellowes jak np. model 425Cl są w pełni bezpieczne i gwarantują pracę na najwyższym poziomie. Dzięki nim Twoja biurowa codzienność stanie się łatwiejsza. Co więcej zyskasz pewność, że żadne tajne dokumenty nie wyjdą poza mury Twojego biura!

Niszczarka Fellows 425 CL - Pasaż Biurowy

Niszczarka Fellows 425 CL

Jeden komentarz

  • Pingback:

    Co oferuje firma Fellowes? - Eurofon.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *