Rozszywacze - na ratunek źle zszytym dokumentom

Data: 2022-06-22 Komentarze: 0
Rozszywacze - na ratunek źle zszytym dokumentom

Źle zszyte dokumenty, zabawa dzieci, która prędko zamieniła się w domowe pandemonium, stare zdjęcia z klasera, uszkodzone metalem. Któż z nas nie cierpiał z powodu zszywek i musiał się z nimi szarpać za pomocą noża lub wyrywając je paznokciami. Jest jednak dużo prostszy i przyjemniejszy sposób – rozszywacz. Dzięki temu sprytnemu gadżetowi w mig pozbędziesz się zszywek ze swojego życia.

Czym jest rozszywacz?

Rozszywacz to nic innego, jak urządzenie, będące przeciwieństwem zszywacza, zwłaszcza pod względem formy. Jego ostre zęby podważają zszywkę, wyciągając ją powoli i bezpiecznie z powierzchni, do której została wbita. Przydaje się to szczególnie w sytuacji, gdy nie chcemy uszkodzić pliku dokumentów bądź zależy nam na działaniu miejscowym. Gadżet ma kompaktowy rozmiar, który umożliwia obsługę jedną dłonią. Dodatkowy chwyt ułatwia profilowana rączka. Najlepsze jakościowo produkty wykonane są wysokiej klasy metalu, odpornego na zużycie, upadki, zarysowania oraz uszkodzenia w trakcie użytkowania. Rozszywacz to niezwykle poręczne urządzenie biurowe, które każdy powinien mieć na swoim stanowisku pracy. Jego obsługa jest bardzo prosta i mogą z niego korzystać niemal wszyscy. Schować go można do szuflady bądź szafki, bez utraty miejsca na inne, przydatne gadżety biurowe. Jeśli w biurze lub firmie istnieje więcej tego typu urządzeń, można je rozróżnić kupując różne warianty kolorystyczne.

Gdzie się przyda rozszywacz?

Rozszywacz przyda się wszędzie tam, gdzie należy działać delikatnie ze względu na wysoki priorytet bezpieczeństwa dokumentów lub ich estetykę. Będzie mile widziany we wszelkiego typu drukarniach, salonach prasowych, na poczcie, w urzędach oraz placówkach edukacyjnych. Rozszywacz to również urządzenie na tyle wszechstronne i przydatne, że znajdzie swoje zastosowanie w domowych warunkach np. w gabinecie lub pokoju ucznia. Ważne jednak, aby użytkować je zgodnie z instrukcją obsługi dołączoną do produkty. W ten sposób unikniemy wypadków oraz zranień, gdyż wiele modeli rozszywaczy ma bardzo ostre zęby. Należy również zachować bezwzględne bezpieczeństwo w przypadku użyczania urządzenia młodszym dzieciom.

Gdzie kupić rozszywacz?

Zwyczajny i najprostszy rozszywacz można kupić w niemal dowolnym salonie z akcesoriami biurowymi. Najlepsze jednak dostępne są tylko u renomowanych dostawców przyborów szkolnych oraz piśmienniczych. Jednym z nich jest sklep internetowy Pasaż Biurowy z bogatą ofertą urządzeń biurowych, akcesoriów oraz sprzętu przydatnego do zarządzania dokumentami. W asortymencie sklepu znaleźć można m.in. rozszywacze marki Leitz, dostępne w wielu zróżnicowanych kolorach. Produkty niemieckiej firmy są nie tylko funkcjonalne, ale również robią wrażenie pod względem wzornictwa. W sklepie Pasaż Biurowy znajdziesz nie tylko rozszywacze, ale również segregatory, niszczarki, dziurkacze i całą masę przyborów oraz narzędzi niezbędnych w biurach. Ceny rozszywaczy nie są wysokie – to zaledwie wydatek kilkunastu złotych, dlatego jeszcze mocniej polecamy zakup tego akcesorium.

Share This Post :

Powiązane produkty

Komentarze

* Imię:
* E-mail:(nie publikujemy)
* Komentarz:
przepisz kod

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.