Propozycje prezentów dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego

Data: 2022-06-20 Komentarze: 0
Propozycje prezentów dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego

Już wkrótce koniec roku szkolnego, a więc czas pożegnań uczniów oraz grona pedagogicznego. Wszyscy będą życzyć sobie powodzenia oraz wymień uprzejmości. Jeśli wśród nauczycieli jest Twój mentor, którego chcesz nagrodzić za całoroczny trud nauczania, mamy dla Ciebie listę prezentów. Każdy z nich wręczony na zakończenie roku szkolnego będzie cudowną pamiątką i wspomnieniem zaklętym w przedmiot.

Kubek z cytatem

Dobrze nawodnione gardło = dobrze poprowadzona lekcja. W ramach tej dewizy, warto wyposażyć ulubionego nauczyciela w kubek, z którym z dumą stanie w progu klasy we wrześniu. Ciekawym pomysłem będzie ozdobienie naczynia cytatem lub powiedzonkiem autorskim naszego mentora. Taki prezent będzie nie tylko wspaniałym podarkiem na koniec roku, ale również praktycznym gadżetem, przywołującym miłe wspomnienia.

Pióro wieczne

Klasyka wśród eleganckich prezentów wręczanych w formalnym tonie. Pióro wieczne nadaje się idealnie zarówno jako prezent od całej klasy, jak i konkretnej osoby z wdzięczności za zasługi pedagogiczne. Wysokiej klasy produkty piśmiennicze nie tylko pozwalają na podpisywanie się pod sprawdzianami czy wypełnianie notatek służbowych. To również swoistego rodzaju insygnia oraz potwierdzenie klasy w zawodzie. Wśród piór wiecznych polecane są w szczególności produkty firmy Parker m.in. IM Premium Blue robiący piorunujące wrażenie swoim nowoczesnym wzornictwem.

Kawa

Jeśli nasz ulubiony nauczyciel jest zapalonym kawoszem i ma w zwyczaju zaczynać lekcje od srogiego łyka czarnego płynu, warto sprawić mu prezent, na jaki zasługuje. Zapas ulubionej kawy lub paczka nowego produktu, którego jeszcze nie zna będzie wspaniałym podarkiem na zakończenie znajomości lub podsumowanie całego roku szkolnego. Można ją wręczyć w większym zestawie np. z kawiarką lub ozdobną filiżanką. Szczególnie warto uwagi jest wyselekcjonowana kawa ziarnista o intensywnym aromacie, nadająca się zarówno do młynków, jak i ekspresów do kawy.

Kalendarz książkowy

Kto, jak nie nauczyciel nie ma wiecznie napiętego grafiku i mnóstwa zajęć w ciągu dnia! Aby pomóc we wszystkich sprawunkach, warto wyposażyć pedagoga w kalendarz, z którym uporządkuje wszystkie swoje sprawy. Polecane są zwłaszcza produkty książkowe z laminowanymi, grubymi okładkami oraz ozdobna czcionką. W środku nauczyciel może znaleźć ręcznie wypisane życzenia bądź zdjęcia, na których jest wraz ze swoimi uczniami.

Biżuteria

Szczególnie lubiani wychowawcy i nauczyciele zasługują na szczególne prezenty. Jednym z najbardziej ekskluzywnych będzie biżuteria. Dla nauczycielek – wisiorki, pierścionki i kolczyki, dla nauczycieli – sygnety, spinki do mankietów oraz zegarki. Nieważne, czy złota, czy srebrna, z pewnością zrobi wrażenie swoim połyskiem i niezaprzeczalną elegancją. Zwłaszcza wtedy, gdy zostanie wręczona w ozdobnym pudełku w towarzystwie kwiatów lub butelki trunku. Prezent w formie biżuterii jest dość drogi, dlatego dobrze jest złożyć się na niego wraz z innymi uczniami.

Share This Post :

Powiązane produkty

Komentarze

* Imię:
* E-mail:(nie publikujemy)
* Komentarz:
przepisz kod

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.