Odśwież biuro na wiosnę – 3 sprzęty, które warto wymienić

Data: 2021-03-12 Kategoria: Akcesoria biurowe Komentarze: 0
Odśwież biuro na wiosnę – 3 sprzęty, które warto wymienić

Wiosna to doskonały czas na porządki w biurze, a także zmiany aranżacyjne. Warto w tym celu wydać dodatkowe pieniądze na nowe, przydatne sprzęty, które pozwolą nam zwiększyć efektywność oraz wydajność pracowników. Przy wyborze urządzeń należy sugerować się przede wszystkim renomą marki, funkcjonalnością samego sprzętu, jak i jakością jego wykonania. Najlepsze urządzenia, które odświeżą Twoje biuro na wiosnę znajdziesz tylko na Pasażu Biurowym!

Niszczarka dokumentów

Urządzenia, jakimi są niszczarki dokumentów bardzo często pracują na wysokich obrotach przez wiele godzin. Dotyczy to zwłaszcza firm, w których ilość dokumentów jest ogromna, a okres archiwizacji bardzo krótki. Wiosna to doskonały czas na odświeżenie spracowanej i starej niszczarki. Zamieniając ją na nowy model powinniśmy zwrócić uwagę, jak zachowywał się poprzedni sprzęt. Może tym razem warto zainwestować w droższe, ale wydajniejsze i większe urządzenie? W takim wypadku szczególnie polecane będą produkty marki HP – doskonale znanej wszystkim posiadaczom firm oraz pracownikom biurowym. Zwłaszcza niszczarki HP Pro Shredder 15CC – uniwersalna, wyposażona w pojemnik 20 litrów na ścinki, a także funkcję niszczenia zszywek, spinaczy oraz kart kredytowych. Wysokiej jakości sprzęt do niszczenia dokumentów pozwoli utrzymać nam porządek w biurze, a także zwiększy bezpieczeństwo dokumentów oraz danych w nich zawartych.

NISZCZARKA HP PRO SHREDDER 15CC

Wentylator biurowy

Wiosna to czas, kiedy na zewnątrz zaczyna robić się coraz cieplej. To również przypomnienie o zbliżającym się okresie letnim, na który warto przygotować biuro. Pomóc w tym może zakup sprzętu, który będzie odpowiadał za utrzymanie komfortu termicznego pracowników. Mowa tutaj o wentylatorach biurowych, które schładzać będą powietrze w upalne dni. Żyjemy w czasach galopujących zmian klimatycznych, więc również miejsce pracy powinno być dostosowane do zmieniających się warunków za oknem. Dobrym zakupem w ramach wiosennego odświeżania biura będzie wentylator stojakowy Sencor. Posiada on stabilny stojak, trzy prędkości nadmuchu, regulację kąta nachylenia oraz wysokości. Sprawdzi się doskonale do schładzania poszczególnych stanowisk pracy, jak i wybranej przestrzeni biurowej.

WENTYLATOR SENCOR STOJĄCY SFN 4047WH 40CM

Czajnik elektryczny

W ramach wiosennych porządków powinniśmy pamiętać nie tylko o wymianie sprzętów ułatwiających pracę, lecz również tych odpowiedzialnych za relaks i sporządzanie posiłków pracowniczych. Dlatego wymianie powinny ulec również urządzenia w strefie socjalnej i kuchni biurowej. Szczególną uwagę należy zwrócić na czajnik elektryczny, w którym przygotowujemy wrzątek do zalewania posiłków oraz napojów. Im więcej w biurze jest pracowników, tym większe prawdopodobieństwo, iż był on mocno eksploatowany. Co więcej, w przypadku zbyt małej ilości wykonanych czynności z zakresu konserwacji i czyszczenia może się okazać, iż odkamienianie go nic nie da i należy zakupić nowy. Czajnik Sencor SWK 1720BK z metalową powłoką doskonale nadaje się do przestrzeni biurowych. Jest przede wszystkim funkcjonalny, niezwykle pojemny, elegancki i posiada specjalny filtr wychwytujący zabrudzenia wody oraz kamień. Dzięki niemu strefa socjalna dla pracowników zyska wiosennej świeżości, a przygotowywane posiłki i napoje będą o wiele zdrowsze i pyszniejsze.

CZAJNIK SENCOR SWK 1720BK METALOWY 1,7L

Share This Post :

Powiązane produkty

Komentarze

* Imię:
* E-mail:(nie publikujemy)
* Komentarz:
przepisz kod