Długopis ścieralny jak działa?

12 marca 2018

Długopisy ścieralne są doskonałą alternatywą dla zwykłych długopisów czy ołówków. Użytek zrobią z nich nie tylko pracownicy biur, ale przede wszystkim uczniowie. Dzięki nim szybko skorygujesz błędy i to beż używania jak w przypadku zwykłych długopisów korektora, który i tak pozostawia po sobie ślad. W materiale skupimy się na długopisach wymazywalnych marki Pixel, które cechuje nie tylko skuteczność, ale i nowoczesny design.

W jakich sytuacjach warto mieć pod ręką długopis ścieralny?

Choć wiele osób uważa, że długopisy wymazywalne sprawdzą się jedynie na etapie edukacji wczesnoszkolnej, wcale tak nie jest! To równie ciekawa opcja dla osób, które pracują w biurze, prowadzą domową dokumentację dotyczącą domowego budżetu, lub po prostu uwielbiają grać w gry typu sudoku albo rozwiązywać krzyżówki. Uczniowie wyższych klas także powinni korzystać z długopisów ścieralnych, szczególnie na egzaminach. W trakcie ich trwania nie będą musieli przejmować się wykreślaniem ewentualnych błędów, gdyż po prostu je wymażą i wpiszą poprawne rozwiązanie zadania. Przykładem idealnego długopisu na egzamin jest długopis wymazywalny PIXEL.

DŁUGOPIS WYMAZYWALNY PIXEL CZARNY

DŁUGOPIS WYMAZYWALNY PIXEL CZARNY

Długopis ścieralny – jak działa i co powinien posiadać model dla najmłodszych?

Długopis ścieralny – jak działa, to na pewno wytłumaczy każde dziecko. Przecież to proste: piszesz i zmazujesz. Niemniej, dobierając długopisy ścieralne dla najmłodszych uczniów warto zwrócić uwagę na uchwyt. Powinny być wygodne i umożliwiać dziecku łatwe pisanie, szczególnie, jeśli jest na etapie poznawania pierwszych liter. Warto także, by tego rodzaju długopis był wyposażony w szybko wysychający tusz, który nie będzie się rozmazywał na kartce.  Przykładem jest wkład wymazywalny wspomnianej marki Pixel.

WKŁAD WYMAZYWALNY PIXEL BY EMERSON CZARNY

WKŁAD WYMAZYWALNY PIXEL BY EMERSON CZARNY


Długopis ścieralny jak działa – krótki opis produktu

Długopisy ścieralne jak działają? To bardzo proste – producenci wykorzystują do ich produkcji unikalne tusze, których wymazanie umożliwiają specjalnie do nich dobrane silikonowe końcówki lub gumki. Co więcej jeśli chcesz wymazać tekst napisany długopisem ścieralnym nie musisz wkładać w to wiele wysiłku, robi się to mniej więcej tak jakbyś wymazywał zwykły ołówek. W miejscu usuniętego tekstu możesz spokojnie ponownie pisać – wcześniejsze notatki stają się całkowicie niewidoczne.

Długopisy ścieralne – funkcjonalne i nowoczesne

Jeśli lubisz otaczać się pięknymi, a zarazem funkcjonalnymi rzeczami, to długopisy ścieralne są właśnie dla Ciebie. Cechuje je nie tylko skuteczność, ale i nowoczesny wygląd. Notatki wykonywane za ich pomocą są po prostu estetyczne. Co więcej na rynku znajdziesz także wersje z kolorowymi tuszami. Długopis wymazywalny PIXEL to doskonały przykład narzędzia, które umożliwi Ci zaznaczanie ważnych zdań lub po prostu wykonywanie kolorowych zapisków. Jego ergonomiczny kształt, gumowa i profilowana rękojeść w kolorze tuszu, z antypoślizgowymi żłobieniami na obudowie długopisu zapewni komfort podczas pracy, a dwie silikonowe końcówki pozwolą na skuteczne ścieranie wcześniejszych zapisków.

DŁUGOPIS WYMAZYWALNY PIXEL CZERWONY

DŁUGOPIS WYMAZYWALNY PIXEL CZERWONY

Poniżej mamy przykład zielonego długopisu wymazywalnego PIXEL.

DŁUGOPIS WYMAZYWALNY PIXEL ZIELONY

DŁUGOPIS WYMAZYWALNY PIXEL ZIELONY


Długopis ścieralny – jak działa wymienny tusz?

Co w sytuacji, kiedy skończy się tusz, a długopis nie uległ zniszczeniu? Wystarczy sięgnąć po odpowiednie dla danego modelu wymienne tusze. Znajdziesz je w różnych kolorach np. wkład w kolorze w niebieskim. Oznacza to, że długopis ścieralny może posłużyć Ci przez dłuższy czas, a używając wkładów wymiennych oszczędzasz także swoje pieniądze, nie są to, bowiem wydatki wysokiego rzędu.

WKŁAD WYMAZYWALNY PIXEL BY EMERSON NIEBIESKI

WKŁAD WYMAZYWALNY PIXEL BY EMERSON NIEBIESKI

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *