Pomysły na świąteczne prezenty dla Twoich pracowników

13 grudnia 2019

Święta Bożego Narodzenia to czas wzajemnego obdarowywania się prezentami. To piękny zwyczaj, podkreślający wzajemne przywiązanie i szacunek. W każdym z nas drzemie odrobina dziecka i uwielbiamy, choćby drobne niespodzianki. Dla pracownika świąteczny prezent to także dodatkowa motywacja do pracy i element integrujący go z pracodawcą. Warto przemyśleć starannie, jaki rodzaj upominków wręczymy.

Wieczne pióro

W czasach gadżetów elektronicznych może się wydawać, że eleganckie pióro to przeżytek. Nic bardziej mylnego! Wieczne pióro to symbol klasy i luksusu. Każdemu, nawet zupełnie wyluzowanemu freelancerowi  kojarzy się automatycznie ze światem wielkiego biznesu, poważnych kontraktów, wyposażonych antykami biur. Nie da się ukryć, że odręcznie podpisany dokument, najlepiej za pomocą pióra nabiera swoistej rangi. Prezent w postaci pióra jest wyrazem uznania, ale też życzeniem kolejnych sukcesów. Najbardziej rozpoznawalna marka to rzecz jasna Parker. Nazwana na cześć swego założyciela istnieje od 1888 r. i przez ten długi czas zbudowała przede wszystkim  (oczywiście oprócz wysokiej jakości produktów) doskonale identyfikowalny wizerunek. Wręczając pióro Parker, możesz mieć absolutną pewność, że zostanie rozpoznane i docenione.

Elegancja i klasa

Ekskluzywny prezent dla cenionego pracownika to z pewnością model Premier Custom Storm Grey. Nie jest to drobiazg tani, co wynika nie tylko z wysokiej jakości wykonania, ale też z zastosowania jasnego złota. Cennego kruszcu użyto nie tylko do wykończenia, ale też zrobiono z niego stalówkę. Każda mocowana jest ręcznie i przechodzi drobiazgową kontrolę jakości. Utrzymanie ciemnoszarej kolorystyki pióra, sprawia że jest uniwersalne. Ucieszy kobietę i mężczyznę. To model z klasą, wykwintny i dość konserwatywny.

Elegancja, z nutą awangardy

Zdecydowanie, dla nieco bardziej awangardowych i kreatywnych pracowników lepszą propozycją będzie model Parker IM SE Blue Origin. Pióro wykonano z mosiądzu, korpus i skuwkę pokrywając lakierem. To właśnie ona szczególnie przykuwa wzrok, dzięki zastosowanej kolorystyce niebiesko-czarnej. Stalówka ze stali nierdzewnej zapewnia komfort użytkowania. Modele IM od angielskiego określenia Instant Message (błyskawiczna wiadomość) dedykowane są młodemu odbiorcy przyzwyczajonemu do szybkiej komunikacji.

Praktyczny drobiazg – długopis i notes

To niezbędniki naszej codzienności. Dyskretne i eleganckie przydają się do sporządzania notatek ze spotkania, są wyposażeniem torebki każdej pani domu planującej skrupulatnie zakupy, a roztargnionym często kartka z notesu wręcz ratuje dotrzymanie terminów. Nie ma takiej osoby, której nie przydałby się zestaw notesu z długopisem. Otwarcie pudełka z logo Parker i znalezienie w nim jasnobrązowego notesu i pióra wiecznego Sonnet Stainless Steel CT będzie dla każdego sympatyczną niespodzianką. Notatnik zamykany jest gumką, co pozwala na schowanie w nim luźnych notatek. Pióro to klasyk, wykonany ze stali nierdzewnej i wykończony palladem.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *