Ekskluzywne artykuły do pisania marki Waterman

8 stycznia 2020

Niestety, nawet ci, którzy pamiętają, że w szkole uczono niegdyś kaligrafii zaczynają powoli zapominać o tej szlachetnej sztuce. Coraz liczniejsza jest za to grupa tych, którzy nigdy nie zetknęli się z tym pojęciem i arkana pięknego pisania są dla nich całkowicie niedostępne. Nie zmienia to faktu, że mimo rozwoju technologii pisanie odręczne ma się nieźle, a w wielu sytuacjach jest po prostu nie do uniknięcia. Dobrze mieć wówczas przy sobie drobiazg, który posłuży do zrobienia notatki czy złożenia podpisu. Firma Waterman powstała już w 1883 r. i od tamtej pory wciąż słynie z niezawodności, stylu i ponadczasowej elegancji.

Pióra dla wszystkich

W przypadku piór Waterman elegancja i ekskluzywność wcale nie muszą oznaczać ogromnego wydatku, nadwyrężającego twoją kieszeń. Mamy rzecz jasna do wyboru pióra z najwyższej półki, które są świetnym prezentem dla prezesa czy ulubionego kontrahenta, ale oferta jest na tyle bogata, że znajdziemy w niej pióro dla każdego. Klasyk to pióra z serii Exception Slim Laka. To także mercedes, pośród istniejących piór. Płacimy za połączenie lakieru z 23 karatowym złotem, a także złotą stalówkę. Nie da się ukryć, że to pióro dodaje pewności siebie i sprawia, że podpis staje się bardziej stanowczy. Nie musimy decydować się na klasyczną czerń. Wybór koloru niebieskiego wniesie w nasz wizerunek szczyptę awangardy. Nieco podobne, a sporo tańsze będzie pióro Waterman Hemisphere Laka matowa GT. Spokojnie może się nim posługiwać nieco młodszy adept biznesu.

A może długopis?

Niektórzy z nas nie lubią piór i wolą pisać długopisem. Nie oznacza to bynajmniej, że pozbawiają się odrobiny codziennego luksusu. Wyjątkowy wybór zapewnia seria Waterman Carene. Znajdziemy w niej nieco bardziej konserwatywne klasyki, w kolorach czerni i złota, ale też nieco swobodniejsze w stylu zestawienia błękitu ze srebrem. Ciekawe wzornictwo ma model Carene Contemporary, który olśniewa barwą morza, w połączeniu z grawerem w romby wykonanym w srebrze. Jest to długopis, który został chyba stworzony z myślą o przepastnej, damskiej torebce, w której z pewnością się nie uszkodzi, dzięki pokryciu metodą PVD, zapewniającą wysoką odporność na ścieranie i zarysowanie.

Jeśli nie pióro i nie długopis to może ołówek?

Łatwo ścieralne notatki to dla wielu osób zaleta. Pozwalają na łatwiejsze skupienie myśli i wymazanie tych, które uznamy za niezbyt potrzebne. Jeśli do tego cenimy wygodę i elegancję, warto przemyśleć zakup ołówka automatycznego z serii Hemisphere. Możemy wybierać pośród czerni, srebra i rozmaitości detali wykończeniowych. Niezależnie od decyzji z pewnością trafimy w wyrafinowane gusty.

Waterman poleca się na prezent

Niewątpliwym atutem produktów Waterman, oferowanych przez sklep internetowy PasażBiurowy.pl jest fakt, że większość z nich to gotowe prezenty. Opakowane są w pudełka, zaopatrzone w dodatki startowe: wkłady, naboje, tłoczki, czyli to, co potrzebne do natychmiastowego użytkowania. Warto pamiętać, że prezent możemy sprawić także sobie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *