Kieszeń magazynowa – czym jest i kiedy może się przydać?

25 listopada 2019

Kieszeń magnetyczna to nic innego jak tabliczka wielokrotnego użytku, która nadaje się idealnie do umieszczania na elementach i urządzeniach metalowych. Dzięki specjalnej ściance z okienkiem możemy wsunąć w nią etykietę informacyjną bądź ostrzegawczą. Tego typu oznaczenia mają kluczowe znaczenie w funkcjonowaniu przedsiębiorstw nakierowanych na pracę z ogromną ilością ludzi. Dzięki kieszeniom magnetycznym z umieszczoną w środku etykietą można w szybki i jasny sposób zakomunikować dowolną rzecz 

Kieszeń magazynowa – gdzie może znaleźć zastosowanie?

Kieszeń magazynowa to wspaniały gadżet, który znajdzie zastosowanie przede wszystkim w różnorodnych przestrzeniach magazynowych. Na rynku istniej bowiem wiele wersji i modeli, które nadają się do różnych powierzchni. Wiele z nich można znaleźć w asortymencie sklepu internetowego PasażBiurowy.pl. Wśród nich istnieją modele przeznaczone zarówno na stopy paletowe (kieszeń magazynowa Durable), jak i nadające się do umieszczenia bezpośrednio na regałach magazynowych bądź frontach półek i szafek. W ten szybki i wygodny sposób można opisywać alejki magazynowe, zaznaczać miejsca, w których ma być kładziony towar bądź wyznaczać strefy objęte ryzykiem. Kieszenie magazynowe to wspaniałe rozwiązanie zwłaszcza dla firm kurierskich, magazynów, sklepów oraz biur.

Kiedy mogą przydać się kieszenie magazynowe?

Szczególnie polecane są kieszenie magazynowe marki Durable, która są wielozadaniowe i uniwersalne. W kapitalny sposób porządkują przestrzeń magazynową, sklepową, ale i biurową czy nawet szkolną. Są trwałe, więc mogą być umieszczane w środowiskach narażonych na różne czynniki niszczące, np. niską temperaturę bądź uszkodzenia mechaniczne. Ponadto, istnieją różne warianty kolorystyczne kieszeni magazynowych, dzięki czemu możemy segregować przestrzeń wedle ścisłych wytycznych. Wśród produktów marki Durable można znaleźć produkty samoprzylepne, np. samoprzylepna kieszeń magazynowa Durable. W ten sposób możemy znakować dowolne powierzchnie, sprzęty i urządzenia.

Trwały i skuteczny sposób na uporządkowany sklep lub magazyn

Kieszenie magnetyczne przyjmą się szczególnie dobrze w miejscach, gdzie istnieje duża rotacja ludzi i wysokie ryzyko uszkodzenia oznaczeń. Będą to m.in. sklepy i magazyny, gdzie prawidłowa komunikacja wizualna jest elementem kluczowym w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. W kieszenie magnetyczne można bowiem wsunąć etykiety informujące np. o składzie danego produktu lub jego cenie. Produkty marki Durable wykonane zostały z mocnego i trwałego polipropylenu. Są więc wysoce odporne na zniszczenia i rozdarcia, które mogą nastąpić na skutek np. przenoszenia towaru bądź jego transportu. Szybka wymiana etykiet w kieszeniach magnetycznych sprawia, iż nadają się one również w sytuacjach, kiedy trzeba działać szybko i precyzyjnie. Sprawdzą się więc doskonale w miejscach, gdzie istnieje wysoka rotacja towarów oraz osób.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *