Zeszyty Oxford – które wybrać?

23 lipca 2018

Choć wakacje trwają w pełni, to jednak z dnia na dzień zbliżamy się coraz bardziej do rozpoczęcia kolejnego roku szkolnego. Od października na studia ruszą również studenci. Najwyższa więc pora, aby zacząć myśleć o wyborze odpowiednich zeszytów. Ich oferta na rynku jest bardzo szeroka – występują w różnych formatach oraz różnych oprawach. Zeszyty będą służyć do nauki przez większość czasu, dlatego powinniśmy zakupić takie, które spełnią nasze wymagania jakościowe, jak zeszyty Oxford.

Zeszyty Oxford – dla uczniów szkół podstawowych

Najpopularniejszymi i zarazem najchętniej kupowanymi zeszytami przez uczniów szkół podstawowych są wersje w formacie A5. Do codziennych matematycznych obliczeń polecamy zeszyty Oxford. Przykładowo, kołonotatniki Oxford My Colours o wymiarach 90x140mm – mają śnieżnobiały i idealnie gładki papier Optik Paper o gramaturze 90g/m2.

Dzięki temu, że notatniki wykonane zostały w pięknych i energetyzujących kolorach sprawią, że uczniowie poczują się wyjątkowo. Co więcej, każdy kolor zeszytu może odpowiadać danemu przedmiotowi. Tego rodzaju zeszyty Oxford posiadają przezroczystą okładkę z polipropylenu. Jest ona elastyczna i odporna na działanie wody. Cechą charakterystyczną produktu jest również podwójna biała spirala. Dzięki niej w każdej chwili można wyrwać kartkę potrzebną np. na klasówce. Zeszyt wyposażony został także w zakładkę do kreślenia linii, pomiarów, jak również służącą jako zakładka.

KOŁONOTATNIK OXFORD MY COLOURS A5/90 KRATKA

Zeszyty Oxford A4 – idealne zeszyty dla licealistów i studentów

Drugi co do popularności format zeszytów to A4. Wybierają go najczęściej licealiści i studenci. Ze względu na swoją objętość i wielkość zdarza się, że uczniowie kupują jeden lub dwa zeszyty i dzielą go zakładkami. W ten sposób w jednym zeszycie mogą sięgnąć po notatki z wielu przedmiotów. W tym przypadku również ogromną pomocą naukową mogą stać się zeszyty Oxford. W skład wspomnianej już serii kołonotatników Oxford My Colours wchodzą również wersje w formacie A4.

Podobnie jak zeszyty A5, kołonotatniki posiadają odporną na działanie wody okładkę z polipropylenu, śnieżnobiały i idealnie gładki papier Optik Paper oraz wymiary 90x140mm. Produkt wyposażony jest również w podwójną białą spiralę, pokrytą plastikiem oraz wielofunkcyjną zakładkę.

Zeszyty Oxford w formacie A4 są nie tylko niezastąpioną pomocą naukową. Mogą także pomóc w naszych codziennych domowych obowiązkach. Sprawdzą się w roli notatnika służącego do planowania domowego budżetu.

Zeszyty Oxford A5 – dla pracowników biur

Zeszyty – choć głównie kojarzone są ze szkołą – znajdują jednak zastosowanie w każdym biurze. Ich pracownicy korzystają z nich bardzo często! Niektóre zeszyty służą jako tzw. brudnopisy, a kolejne jako eleganckie notatniki na biznesowe spotkania. Jednym z nich może być zeszyt Oxford Signature czarny. To profesjonalny i elegancki notatnik zawierający 72 kartki w wyraźną kratkę. Zastosowany papier Optik Paper jest śnieżnobiały i gładki, a dzięki wysokiej gramaturze 90 g/m2 nie przebija tuszu długopisu i nie dziurawi się.

Zeszyt posiada twardą oprawę z lekkiego i trwałego zarazem poliuretanu. Grzbiet zeszytu jest zszywany oraz elastyczny. Dzięki temu po otwarciu na płasko leży perfekcyjnie. Dodatkowo, produkt wyposażony jest w tasiemkę przeznaczoną do zaznaczania ważnej strony. Posiada także wewnętrzną kieszeń na luźne notatki oraz uchwyt na długopis lub pióro.

Ten oraz inne zeszyty Oxford są idealne dla wszystkich osób ceniących sobie profesjonalizm, jakość i elegancję.

NOTATNIK OXFORD SIGNATURE A5 72 KRATKA CZARNY 100735219

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *