Biuwar – podstawa organizacji pracy

27 stycznia 2020

Dobrze zorganizowane osoby, pracujące przy biurku wiedzą, jak wiele rzeczy muszą zapamiętać i mieć wszystko pod ręką. Biuwar, inaczej podkład na biurko, jest zwykle kompilacją trzech produktów w jednym: notesu, planera i kalendarza. Co jeszcze warto o nim wiedzieć?

Biuwar – co to właściwie jest?

Choć w pierwszym odczuciu, słowo biuwar może Ci niewiele mówić, to z pewnością już je widziałeś, a nawet… miałeś. Biuwar bowiem to podkładka pod biurko – z notatnikiem, kalendarzem, plenerem, zwykle skomponowana z kilkunastu/kilkudziesięciu wyrywanych kartek, sklejonych w blok. Możesz szybko umieścić na nim zbliżające się wydarzenia, harmonogram dnia, listę zadań czy po prostu skupić swoje myśli rysując kółeczka i krzyżyki. Biuwar pomoże usprawnić pracę, zapisać ważne daty, wydarzenia czy rozładować stres podczas nerwowego dnia w pracy.

Rodzaje biuwarów

Biuwary przybierają rozmaite formy graficzne i użytkowe. Można wyróżnić podkładki na biurko z kalendarzem (tygodniowym/miesięcznym lub rocznym), notesem, listą zadań do zrobienia, cytatami, a nawet kolorowankami antystresowymi dla dorosłych i dzieci. W firmach przyda się również logo, ważne telefony i dane adresowe. Dzięki urozmaiconym grafikom, często indywidualnie dobieranym, podkładki na biurko mogą być także ozdobą wnętrza. Zwykle również – jak np. podkład na biurko Durable wyróżniają się antypoślizgową powierzchnią, gwarantującą komfort użytkowania. Ponadto, jeśli masz już biuwar jak np. podkład na biurko Durable ze skóry, wystarczy, że zaopatrzysz się w wymienny kalendarz.

PODKŁAD NA BIURKO Z KALENDARZEM DURABLE 729101

WYMIENNY KALENDARZ DO PODKŁADU DURABLE 729202

PODKŁAD NA BIURKO DURABLE ZE SKÓRY 420 X 300 MM CZARNY 7304-01

Biuwar – komu pomoże zorganizować pracę?

Biuwar przyda się wszędzie tam, gdzie długo przesiaduje się przed biurkiem. W pracy biurowej, firmie, korporacji i innych organizacjach z pewnością będzie bardzo przydatny. Na pewno ucieszą się również z niego uczniowie, którym pomoże uporządkować listę zadań domowych do zrobienia czy nachodzących sprawdzianów oraz kartkówek. Zazwyczaj biuwary mają klejone kartki, uniemożliwiające podwijanie się kolejnych stronic. Innym rozwiązaniem są praktyczne biuwary z listwą antypoślizgową, którą można wykorzystać również jako podkładkę pod mysz komputerową.

Biuwar jako całoroczna reklama

Biuwar może być świetną reklamą dla firm chcących się promować i na stałe pozostać w świadomości jego użytkowników. Umieszczając logo firmy na podkładzie na biurko i rozdając swoim klientom obecnym lub potencjalnym, sprawisz, że będą mieć Cię zawsze na oku. Poza tym, praktyczny organizer na biurko z Twoim logo będzie wzbudzał w nich pozytywne skojarzenia. Trzeba przyznać, że jest o wiele większy niż długopis czy breloczek, które można szybko zgubić. Biuwar przez długi czas będzie przykuwał uwagę. Dodatkowo, jest to stosunkowo tania forma reklamy.

Biuwar jest doskonałym narzędziem, pozwalającym na sprawne i skuteczne zarządzanie czasem i swoimi zadaniami. Szybko pokochasz go z wzajemnością.

Jeden komentarz

  • Cam-l 29 stycznia 2020jako16:27

    To prawda, jak mamy dobre produkty, reklamę to aż łatwiej mi się pracuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *